This software is a trial version. It has been waterproofed with a 'Website Builder' link in the navigation bar.

Please click here to purchase a registered version to remove the 'Website Builder' link.

www.ehitusjuhtimine.ee

 

Hinnapäringute ja hinnapakkumiste koostamine ning analüüs


Hinnapäringute koostamine

Aitame Teil koostada hinnapäringuid. Vahel on mõistlikkum küsida hindasid ehitusfirmadelt ühesuguste hinnapäringute tabeli põhjal. Koostame hinnapäringu Teie ehitusprojekti põhjal. Sellega saate detailselt küsida hinnapakkumisi ehitusfirmadelt ning vältida seda, et iga hinnapakkumine sisaldab erinevaid mahtusid ja materjale. Koostame hinnapäringu nii detailse, kui detailset pakkumistabelit Teile just vaja on. Tähtis on Tellijale ikkagi aru saada, mida täpselt talle pakutakse ja kui palju pakutakse. Nii on hiljem ka lihtsam jälgida ehituse kulgu, materjalide kulu ja akteerimise summasid.

Hinnapakkumiste koostamine 

Kui Teil ei ole võimalik ise hinnapäringutega tegeleda, siis võime seda Teie eest teha. Võite ise välja pakkuda ehitusfirmasid, kellelt hinnapakkumisi soovite. Samas võime ka ise leida täpselt nii mitu hinnapakkumist kui Teile vaja on, et teha lõplik otsus. Vajame ainult andmeid hinnapakkumise koostamiseks ja leiame Teile sobiva ehitaja.

Hinnapakkumiste analüüs

Vaatame üle Teile tehtud hinnapakkumised ning analüüsime neid sügavuti. Nii on Teil võimalik teada saada, kas hinnapakkumises toodud vastab Teie poolt küsitule, ehitusprojektile ja hinnad turuhindale. Meie poolt tehtud analüüsi tulemustega on Teil võimalik ehitajaga süüvida ehitushindadesse ning kokkuvõttes võib rahaline võit olla väga suur.